Понедельник, 23.09.2019, 09:54 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід

Шановні батьки, друзі та колеги! #збережіть_собі і розкажіть дітям!

Просмотров: 228 | Добавил: Katya | Дата: 01.06.2018 | Комментарии (0)

Правила дотримання безпечної поведінки під час новорічних свят та зимових канікул.

З метою попередження нещасних випадків з дітьми класним керівникам провести роз’яснювальну роботу серед учнів та їх батьків щодо дорожньо-транспортного травматизму, дотримання правил поведінки на льоду, воді, катках, біля ялинок, протипожежної безпеки, випадків травматизму побутового характеру.

Заборонити виготовлення саморобних іграшок із вати та легкозаймистих речовин, свічок для прикраси ялинок.

Категорично заборонити використання під час новорічних заходів піротехнічних засобів, бенгальських вогників, свічок.

Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при ... Читать дальше »

Просмотров: 410 | Добавил: svetlana | Дата: 25.12.2017 | Комментарии (0)

27.10.2017 року у КНВК №2 пройшла зустріч з правоохоронними органами Крюковського та Автозаводського районів під гаслом :

«Не забувайте, що кожний твій вчинок, кожне твоє бажання позначається на людях, що тебе оточують.»

... Читать дальше »

Просмотров: 174 | Добавил: Katya | Дата: 16.11.2017 | Комментарии (0)

Знання правил дорожнього руху дуже важливі як для пішохода так і для водія. Ось і молодша школа приєдналася до міської акції. Школу відвідали інспектори національної поліції, які наглядно провели лекцію про правила поводження на дорозі.

А учні 2 класу відвідали автомістечко, що у парку Миру. Там інспектори національної поліції розповідали, показували та навчали маленьких громадян безпечним правилам автомобільного та пішохідного руху.

... Читать дальше »
Просмотров: 207 | Добавил: Katya | Дата: 16.11.2017 | Комментарии (0)

До дня Українського козацтва та Покрови у КНВК №2 пройшло свято воєнно-патріотичної пісні «Пісенний віночок» де учасниками були учні з 1 по 9 7 клас, які не просто співали, а театралізовано обіграли сюжет козацьких пісень.

На перервах діти танцювали під музику українських виконавців, було проведено загальношкільний флешмоб.

... Читать дальше »

Просмотров: 180 | Добавил: Katya | Дата: 16.11.2017 | Комментарии (0)

З 6 лютого по 10 лютого в школі пройшов тиждень початкових класів. Відкриття тижня пройшло у вигляді віктоини "Чи знаєш ти казки?". Кожного дня були змінні виставки, присвячені Україні: фотовиставки "Неповторні куточки України", "Світові винаходи українців", "Вишита книга - шедевр, зроблений в Україні","Сторінками Червоної книги України", "Це моєе і це наше"; виставки малюнків: "З якої казки?", "Я люблю Україну"; відкриті уроки: літературне читання у 4 класі "Вступ до теми "Байки". Езоп "Ведмідь і двоє приятелів"", природознавство у 1 класі "Дикі і свійські тварини"; виховна година у 2 класі "Подорож до країни здоров'я"

... Читать дальше »

Просмотров: 327 | Добавил: svetlana | Дата: 13.02.2017 | Комментарии (0)

В Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти  "Лідер" пройшли змагання з початкового технічного моделювання молодших школярів в рамках міського фестивалю "Зимові фантазії". Учень 4 класу, Чабаненко Анатолій, отримав І місце. З чим ми його і вітаємо! Так тримати!

... Читать дальше »

Просмотров: 225 | Добавил: svetlana | Дата: 28.12.2016 | Комментарии (0)

Увага!

27 грудня 2016 року о 12.30 у актовому залі школи відбудеться Новорічне свято для учнів 1-4 класів.

Мати з собою святковий настрій та карнавальний костюм!

Просмотров: 196 | Добавил: svetlana | Дата: 26.12.2016 | Комментарии (0)

Попередження та правила безпечного знаходження на кризі

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА звертається до мешканців Полтавської області щодо небезпечності виходу на льодові покриття водойм, які стали з’являтися останнім часом.
Особливо звертаємо увагу батьків на те, що необхідно провести бесіди зі своїми дітьми щодо заборони виходу дітей на кригу. Також батькам необхідно уважно стежити де знаходяться їхні діти, особливо у вільний час, після закінчення занять у школі.
... Читать дальше »
Просмотров: 229 | Добавил: svetlana | Дата: 05.12.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 »
«  Сентябрь 2019  »