Четверг, 21.06.2018, 05:48 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Педагогічний колектив школи | Реєстрація | Вхід

Педагогічний колектив школи

Дружній педагогічний колектив Кременчуцького НВК №2

Данильченко Олександра Іванівна - вчитель математики

Каракуця Галина Василівна - вчитель хімії

Педагогічне кредо: «Без прикладів неможливо ні правильно вчити, ні успішно вчитися».

Проблема над якою працює: « Активізація пізнавальної діяльності учнів на основі емоційної активності, яка визначає комунікацію».

Грінченко Ольга Володимирівна - вчитель біології

Педагогічне кредо: «Найголовніше – навчити дитину бути людиною».

Проблема над якою працює: «Формування мислення у школярів на уроках біології»

Хорольська Людмила Павлівна - вчитель зарубіжної літератури та російської мови

Педагогічне кредо: «Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще за всіх реагує на зміни, що відбуваються»

Проблема над якою працює: «Словникова робота на уроках російської мови»

Євдокимов Леонід Олексійович - вчитель німецької мови

Блінова Людмила Сергіївна - вчитель української мови та літератури

Педагогічне кредо: «Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й матеріальному застосуванні в житті всього того, що знаєш».

Проблема над якою працює: «Формування життєвих компетентностей в учнів».

Очкань Олена Олександрівна - вчитель англійської мови

Педагогічне кредо: «Уміти бачити та розкривати потенційні можливості кожної дитини»

Проблема над якою працює: «Застосовування інтерактивних технологій як один із способів підвищення ефективності сучасного уроку»

Шишакова Вікторія Євгеніївна - вчитель початкових класів

Педагогічне кредо: «Талант народжує натхнення, але натхненням керує майстерність».

Проблема над якою працює: «Технологія формування та розвитку творчої особистості учня початкових класів».

Маслак Аліна Григорівна - вчитель початкових класів

Педагогічне кредо: «Будь майстром, поетом, художником у справі яку ти робиш»

Проблема над якою працює: «Застосування інноваційних технологій та інтерактивних методів як засіб підвищення інтересу учнів до навчання»

Грінченко Тетяна Олегівна - вчитель початкових класів

Педагогічне кредо: «Учень – це не посудина яку потрібно заповнити, учень –факел, який треба заповнити».

Проблема над якою працює: «Згуртування дитячого колективу, через різні форми та методи навчання».

Новікова Олена Андріївна - вчитель початкових класів

Педагогічне кредо: «Єдиний шлях, що веде до знань – це діяльність».

Проблема над якою працює: «Розвиток обчислювальних навичок у початкових класах. Ігрові технології на уроках як складова виховання творчої особистості».

Федоренко Наталія Едуардівна - вчитель фізичної культури

Проблема : «Проблеми фізичного виховання школярів через призму поглядів учителя».

Кредо: «В життя з оптимізмом».

Толмачова Ганна Миколаївна - вчитель образотворчого мистецтва

Бахарєва Вікторія Володимирівна - вчитель музичного мистецтва

Кредо: «Без пісні душа не живе – доживає… А музика ВІЧНА, вона не вмирає!»

Педагогічна проблема: «Використання інформаційно-компютерних технологій на уроках музичного мистецтва».

Мелеховець Марія Ігорівна - психолог

Педагогічне кредо: «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими»

Проблема над якою працює: «Створення умов для розвитку дитини фізично і психічно здорової, інтелектуально та духовно розвиненої, морально орієнтованої та свідомий вибір професії, готової до соціальної адаптації та життя у різних сферах суспільства».

«  Июнь 2018  »