Вторник, 23.10.2018, 06:45 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Ми - за здоровий спосіб життя! | Реєстрація | Вхід

Ми - за здоровий спосіб життя!

Сніданок для школяра

Сніданок повинен обов’язково бути присутнім в раціоні кожної людини. Особливо це стосується дітей, які навчаються в школі.

По-перше, після «голодної» ночі організм повинен отримати достатню кількість енергії, щоб нормально функціонувати.

По-друге, шкільна програма розрахована на те, щоб діти віддавали багато енергії на вивчення матеріалу, а тому голодним дітям на уроці важко працювати. Доведено, що ті діти, які снідають зранку, мають гарну пам’ять, уважніші, краще навчаються. Добре, якщо школярик снідає зранку, ще краще, якщо цей сніданок корисний.

Три основні складові корисного та правильного сніданку дитини – фрукти, зернові та молочні продукти. Фрукти – джерело вітамінів і клітковини. Найкраще, якщо вони будуть «щойно зібрані», адже корисних речовин в них більше. Такі є навіть взимку: цитрусові, гранати. Зернові продукти містять в собі залізо та вітаміни А, D. Молочні продукти – джерело кальцію, який так необхідний для підростаючого організму. Проте важливо, щоб молоко, сир чи сметана не були дуже жирними або навпаки. Наприклад, куплене на ринку «домашній» сир має жирність не менше 20-ти відсотків. Сметана ж всі 30%. Цілком підійде 15-ти відсоткова сметана та сир 9 % жирності.

.Piccy.info - Free Image Hosting

«  Октябрь 2018  »