Понедельник, 12.11.2018, 21:33 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | ДПА Основна школа | Реєстрація | Вхід

ДПА Основна школа

ДПА: основна школа

II. Державна підсумкова атестація в основній школі

Атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України.

У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

Випускники основної школи загальноосвітніх навчальних закладів (класів) з навчанням мовами національних меншин, які прибули із закордону і почали вивчати українську мову в поточному навчальному році, замість атестації з цього предмета можуть, за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, та рішенням педагогічної ради, проходити атестацію з мови навчання.

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня у 2015/2016 н.р.
з 1 по 10 червня 2016 року

• Українська мова
  • Математика
  • Українська література; Зарубіжна література; Іноземна мова; Історія України; Всесвітня історія; Правознавство. Практичний курс;  Географія; Біологія;  Хімія;  Фізика;  Інформатика; Мова національної меншини*; Інтегрований курс «Література»*  (випускники проходять ДПА з одного з зазначених предметів, який обирається педагогічною радою навчального закладу).

* Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням мов національних меншин

«  Ноябрь 2018  »